MechHero Forum

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: [PL] Czy coś na to wpływa?  (Read 2340 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dobq

• Wolverine
  • **
[PL] Czy coś na to wpływa?
« on: January 19, 2014, 12:09:39 PM »

często zdarza mi się że gdy na polu pojawi się NPC np. 2500-4000 i je zniszczę, to po kilku minutach pojawia się tam znów 2500-4000 o identycznej nazwie i z identycznymi mechami, dokładna kopia tego co tam było kilka minut temu, czy coś na to wpływa?

Enneagon

• SpiderTank
Re: [PL] Czy coś na to wpływa?
« Reply #1 on: January 19, 2014, 03:10:03 PM »

He, he, yes such happens by chance (I believe so) and if you have scouted, but someone else takes the scouted, and the same size but different setting spawns in tne same space, it may turn out as nasty death trap... But usually you happy to kill it again ;)

[PL]
He, he, tak na przykład dzieje się przez przypadek (tak uważam), a jeśli masz nieskautowany, ale ktoś inny bierze nieskautowany, i ten sam rozmiar, ale inne ustawienie ikra w tej samej przestrzeni, może okazać się jak paskudny śmiertelną pułapką ... Ale zazwyczaj jesteś szczęśliwy, aby je zabić ponownie ;)

(sorry, google.translate)

Dobq

• Wolverine
  • **
« Reply #2 on: January 20, 2014, 10:09:33 AM »

I doubt that this was the coincidence, too often it happens, but I'm happy if you happen ;)

[PL]
wątpię żeby to był przypadek, zbyt często się zdarza, ale jestem szczęśliwy jeśli się zdarzy ;)

no problem, I sometimes use google translate too  :)

adamsky

• Nova
    • Email
« Reply #3 on: January 20, 2014, 10:55:58 AM »

[PL] Przypadek. NPC są generowane losowo. Miałem kiedyś pomysł, żeby algorytm chętniej losował takie NPC jakie na danym obszarze atakowane są w pierwszej kolejności, ale miało to pewne wady więc zostało w pełni losowe.

[EN] It's a coincidence. NPCs are generated randomly. I had an idea once to increase chance of adding NPCs that are explored ina first place in the area, but I dropped this.

Dobq

• Wolverine
  • **
« Reply #4 on: January 20, 2014, 09:44:02 PM »

Dzięki  :)

Thank  :)